BAYSAN’IN MERSİN TEMASLARI SÜRÜYOR

Okunma: 143
Gündem 31 Ağustos 2019 14:24
Videoyu Aç BAYSAN’IN MERSİN TEMASLARI SÜRÜYOR
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli isimlerinden olan partinin sevilen ve sayılan ismi Mustafa Baysan, Mersin’de eski ve yeni il ve ilçe başkanları ile bir araya geldi.

BAŞKAN SEÇER İLE DE BULUŞACAK

Daha sonra Mezitli İlçe Başkanlığına seçilen Ahmet Serkan Tuncer ve Akdeniz İlçe Başkanlığı’na seçilen Ünal Uyar’ın onuruna bir akşam yemeği düzenleyen Mustafa Baysan, her iki isme de yeni görevlerinde başarı temennisinde bulundu. Partisinin yerelde ve genelde iktidar olabilmesi için her partilinin canla ve başla çalışması gerektiğine vurgu yapan Baysan’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile de bir araya geleceği ve istişarede bulunacağı öğrenildi.
 
İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZ SÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi’nin son seçimlerde 11 Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığını hatırlatan CHP’li Baysan, “Partimizin iktidar yürüyüşü tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin nüfus olarak en büyük şehirleri sıralamasında 2. sırada olan Ankara, 6. sırada olan Antalya, 7. sırada olan Adana ve 11. sırada olan Mersin'in kazanılması seçimin en kritik sonucu oldu. 11’i Büyükşehir olmak üzere 263 belediyede seçimi kazandık. Partimiz her geçen gün daha da büyüyor ve iktidara daha da yaklaşıyor” dedi.

 
MERSİN BİR SEVDADIR

CHP’nin Türkiye genelindeki başarısının Mersin’de de karşılık bulduğunu ifade eden Baysan, “Mersin’de de başta Büyükşehir olmak üzere Tarsus, Mezitli ve Yenişehir’de partimizi iktidara taşıdık. 2019 yerel seçimlerinde büyük bir başarıya imza attık. Partimizin bayrağını daha iyi yerlere getirebilmek adına bundan sonra daha sık çalışmalı ve gecemizi gündüzümüze katmalıyız. Ben Mersin’i bir sevda olarak görüyorum. Bu sebeple Mersin’in en iyi hizmeti alabilmesi adına hepimizin taşın altına elini değil gövdesini koyması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat