CHP’DEN MEZİTLİ SOKAKLARINDA BİRLİK-BERABERLİK MESAJI

Okunma: 126
Türkiye 31 Temmuz 2019 13:31
Videoyu Aç CHP’DEN MEZİTLİ SOKAKLARINDA BİRLİK-BERABERLİK MESAJI
A
a

CHP Mezitli İlçe Örgütü, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, 26.Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Parti Üyeleri bir araya gelerek Mezitli sokaklarında ‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ mesajı verdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Örgütünde birlik-beraberlik mesajı verildi. CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, 26. Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Parti Üyeleri ile bir araya gelerek, “Biz Birlikte Güçlüyüz” mesajı verdiler. Partililerle fotoğraf çektirerek sohbet etme imkanı bulan CHP’li vekiller ve İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel de ve genel de tek başına iktidar olabilmesi için var güçleriyle çalışacaklarını ilettiler.


 
Örgütlerinin her zaman yanında olduklarını belirten CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “Biz çok büyük bir aileyiz. Ve bu ailenin birbirine sımsıkı sarılarak iyi ve kötü günde omuz omuza olması gerekmekte. Bizde bunu başarabiliyor ve iktidara omuz omuza yürüyoruz” dedi.
 
26. Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak ise gördüğü birlik ve beraberlikten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Kendine güvenen, partisine ve yöneticilerine güvenen bir yapı ile bulunmaktan gurur duyuyorum. Ve inanıyorum ki hep birlikte daha güçlü olacağız, hedefe ulaşacağız” ifadelerini kullandı.


 
Göreve geldikleri günden bu yana Mezitli İlçe Örgütü olarak aile ortamı yakaladıklarını ifade eden Başkan Tuncer, “Bugün burada birlikte olduğumuz sayın milletvekillerimize ve partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki hep birlikte güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyacağız. Bu birlikteliğimizi koruyalım, büyütelim” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://twitter.com/dfikrisaglar