CHP’Lİ TAHİROĞLU’NDAN UYARI

Okunma: 53
Mersin 2 Ağustos 2019 14:55
Videoyu Aç CHP’Lİ TAHİROĞLU’NDAN UYARI
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, son günlerde Yenişehir Belediyesi’nin ismini kullanarak bir takım kişilerin vatandaşlardan maddi gelir talebinde bulunduğunu belirterek, bu tür dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı. Özellikle son günlerde Yenişehir belediyesi’nin ismini kullanarak vatandaşları telefonla arayan kişilerin maddi taleplerde bulunduğunu söyleyen Tahiroğlu, “Günümüzde telefon dolandırıcılığı ciddi bir problem haline dönüştü. Bunun son örneğini Yenişehir İlçemizde yaşadık. Belediyeyi arayan vatandaşlarımız, belediye adına kendilerinden yardım talebinde bulunulduğunu iletti. Bununla ilgili gerekli girişimlerde elbette ki belediye yöneticileri bulundu. Ancak burada vatandaşlarımızın dikkatli olması çok büyük önem arz ediyor” dedi.
 
YARDIM KAMPANYASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR!
 
Yenişehir Belediyesi’nin hiçbir şekilde yardım kampanyası başlatmadığını belirten Tahiroğlu, “Unutulmamalıdır ki Belediyeler vatandaşlarımız için vardır. Bu doğrultuda belediyemizin hiçbir suretle yardım kampanyası düzenleme gibi durumu söz konusu olamaz. Bu tür taleplerde bulunanları polis eve jandarmaya bildirmelerini vatandaşlarımızdan istiyoruz” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://twitter.com/dfikrisaglar