CHP’Lİ TUNCER: MERSİN EMİN ELLERDE

Okunma: 135
Mersin 23 Ağustos 2019 10:23
Videoyu Aç CHP’Lİ TUNCER: MERSİN EMİN ELLERDE
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Örgütü Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in göreve geldiği günden bu yana belediye kaynaklarında 90 milyon TL’den fazla tasarruf sağladığını belirterek, “Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Mersin emin ellerde” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Mezitli İlçe Örgütü Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, CHP’li Belediyelerin “SOSYAL BELEDİYECİLİK” anlayışı ile Mersin’de fark yarattığının altını çizdi. Özellikle Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Nisan ayından bu yana 4 aylık süreçte belediye kaynaklarında 90.7 milyon TL’lik bir tasarruf sağladığına dikkat çeken Başkan Tuncer, “Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerde yolsuzluğu, kamu kaynaklarının bilinçsizce harcandığını, peşkeş çekildiğini, haramı, ziyanı göremezsiniz. CHP’li Belediyelerde sosyal belediyecilik anlayışına şahit olursunuz. Bu bilinçle yerel seçimler sonrası Mersin’de iktidara geldiğimiz belediyelerde ciddi anlamda fark yarattık. Vatandaşın gönlüne girdik” dedi.
 
4 AYLIK SÜREÇTE FARK YARATTIK

Mersin’in emin ellerde olduğunu da söyleyen Başkan Tuncer, “4 aylık süreçte 90.7 milyon TL’lik tasarruf ciddi bir rakamdır. Bu rakam vatandaşa hizmet olarak dönecektir. İşte biz burada farkımızı yaratıyoruz. Onun için Vatandaşımızın içi rahat olsun. Mersin emin ellerde. Haram, zarar ziyan ve tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemek, birilerini zengin ederken belediyeyi borç batağına sürüklemek bizim fıtratımızda yok. Vatandaşa en iyi hizmeti verebilmek için başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm alt birim belediyelerimiz seferber olmuş durumdalar. Bizlere güvenip oy verenlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat