MESKİSPOR ARTIK BAL LİGİNDE TEBRİKLER ŞAMPİYON

Okunma: 184
Spor 7 Mart 2019 09:43
Videoyu Aç MESKİSPOR ARTIK BAL LİGİNDE TEBRİKLER ŞAMPİYON
A
a

Meskispor 2. Başkanı ve Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Lülü, ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan ederek BAL Ligi’ne yükselmeyi garantileyen Meskispor’un tüm ekibini kutladı.

2018/19 sezonu Süper Amatör Lig Şampiyonu Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor artık  BAL liginde.
Meskispor 2. Başkanı ve Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Lülü, bir tebrik mesajı yayınladı.
Lülü, mesajında; “Bir sezonun da sonuna yaklaşırken bitimine bir hafta kala şampiyonluğu garantiledik. Tebrikler Şampiyon... Bu şampiyonlukta bizlere her yerde, her zaman, en zor şartlarda destek olan boynumuz bükük olduğu  anlarda dahi, boynumuzu dimdik kaldıran Mersin Büyükşehir belediye başkanım Sayın Burhanettin Kocamaz’a, her zaman takımımızın gizli kahramanı olan ağabeyi, arkadaşım, yol arkadaşım Mahmut İlker Ceylan’a teşekkür ediyorum.

Yine bizlerin her zaman kendi kulübünden farklı görmeyen destek olan yanımızda dimdik duran MBB Spor asbaşkanı Hikmet Avşar başkanıma,
Sezon başından itibaren bizimle aynı heyecanı yaşayan Okan Küçük hocama, Meskispor kulübü alt yapı sorumlusu ve tüm hocalarıma  personel arkadaşlarıma, bizleri maçlarda yalnız bırakmayan başta kardeşim Özgün Lülü, Yılmaz Geniş, Kenan Yetim, Kenan Şaka’ya başta olmak üzere tüm seyirci kardeşlerime, sezon başından itibaren şansızlıklara olumsuzluklara rağmen inancını hiç bir zaman kaybetmeyen, şampiyonluk umudum kesilmişken bana şampiyonluk için söz veren, benimle ağlayan, benimle gülen  bana her zaman ‘aile her şeydir’ sözünü hatırlatan aslan yürekli adamlar topluluğu futbolcu kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah sizlerden razı olsun.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat