ÖNEL’DEN AK PARTİLİ USLU’YA KUTLAMA

Okunma: 26
Genel 24 Şubat 2020 00:02
Videoyu Aç ÖNEL’DEN AK PARTİLİ USLU’YA KUTLAMA
A
a

S.S Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Mersin ve Mezitli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel, Ak Parti Mezitli İlçe Başkanlığına atanan Zafer Uslu’ya yeni görevinde başarı temennisinde bulundu.

S.S Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Mersin ve Mezitli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel, Zafer Uslu’ya yeni görevinde başarılar diledi. AK Parti Mezitli İlçe Başkanlığı’na atanan Uslu’nunbaşarılı bir siyasi süreci geçireceğinden emin olduğunu belirten Önel, “AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğinden eminim. Hem ülkemiz hem de kentimiz adına verilen kararlarda ortak paydada buluşacağımıza olan güvenimle Zafer Uslu’ya yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 
 
YENİ MEZİTLİ SANAYİ SİTESİ İÇİN ORTAK PAYDAŞLARA İHTİYACIMIZ VAR
 
Mezitli’nin şuanki en önemli gündeminin yeni sanayi sitesi olduğuna da vurgu yapan Başkan Önel, “İlçemiz ve kentimiz adına çok önemli bir projeyi yakında hayata geçireceğiz. Bu süreçte ortak paydaşlarımız ile birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, artık zaruri hale gelen Mezitli Sanayi Sitesi’ni kentimize ve ilçemize yakışır bir şekilde hayata geçireceğiz. Bu noktada AK Parti Mezitli İlçe teşkilatımıza da önemli sorumluluklar düşmekte. Bu projenin ividilikle hayata geçmesi adına Zafer Uslu başkanımızla sürekli istişare halinde olacağımızın bilinmesini isterim” diye konuştu. 
 
ESKİ BAŞKANA TEŞEKKÜR
 
Eski AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin’e de hem kente hem de Mezitli’ye yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür eden Başkan Önel, “Siyaset bir anlamda bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında kişiler ve isimler değişir ancak hedefte değişme olmaz. Başarılı bir siyasi dönem geçiren Eski AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şahsım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Editör: Can GÜNGÖR
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat