ZEN, ÖĞRENCİLERİ BİZZAT KARŞILIYOR

Okunma: 243
Genel 20 Ağustos 2018 13:31
Videoyu Aç ZEN, ÖĞRENCİLERİ BİZZAT KARŞILIYOR
A
a

Zen Kız Öğrenci Yurdu, ön başvuru yapan tüm öğrencileri bulundukları havaalanı, otogar, gar ya da belirlenmiş noktalarda karşılıyor. Zen Kız Öğrenci Yurdu yöneticilerinden Nadir Emiroğlu, ZEN’i “insana değer veren bambaşka bir dünya” olarak tanımladı.

 
 
Mersin’de kısa sürede kalitesi, konforu ve dört dörtlük güvenliği ile adından söz ettirmeyi başaran Zen Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerle henüz kente girişte tanışıyor. Öğrencilerin ön başvuru yapması halinde onları, havaalanı, otogar veya belirlenmiş noktalardan karşılıyor.
Öğrencilerin konforunu ve rahatını düşünürken, ailelere de gözlerinin arkada kalmayacağı güveni sağladıklarını anlatan Zen Kız Öğrenci Yurdu yöneticilerinden Nadir Emiroğlu, şu bilgileri verdi:
 
BİZE UĞRAYIP BİR ÇAYIMIZI İÇİN
“ZEN’i merak eden öğrencilerin, Mersin’e gelişinde bulunduğu ulaşım merkezinden aramaları halinde karşıladıklarını belirterek, “Sizleri bulunduğunuz noktadan alıp ZEN’i tanıtmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Bu tanıtım sırasında dilerseniz normalde çok az kimsenin merak edip görmek isteyeceği yemekhanemiz ve teknik alanlarımızı da görebilirsiniz. Bu sayede aslında ZEN binasının sağlıklı işlemesini sağlayan alt yapıya ne kadar önem verip özenle koruduğumuza da şahit olabilirsiniz.
ZEN insana değer veren bambaşka bir dünya. ZEN’i ZEN yapan değerlerin hepsini yerinde görmelerini öneriyoruz. O yüzden lütfen bizi aramaktan çekinmeyin, merak ettiklerinizi sorup öğrenin, kampüse geldiğinizde bize uğrayıp bir çayımızı için. Ama ne olursa olsun lütfen öğrencinizin yaşayacağı yerin seçimini yaparken en önemli konuları göz önünde bulundurun. ZEN’e gelin; hem öğrencimiz üniversite hayatı boyunca rahat etsin, hem siz rahat edin, gözünüz arkada kalmasın.”.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat